mich str (2)

 Antoni Cwajda

Pasjonat jeździectwa i wszystkiego co z końmi związane. Założyciel  Jeździeckiego Klubu  Sportowego Tornado Szczecin, pierwszego prywatnego klubu jeździeckiego  w ZZJ. Jest jednym z głównych propagatorów jazdy konnej w naszym  województwie. Jako długoletni prezes Zachodniopomorskiego Związku  Jeździeckiego przyczynił się do wzrostu popularności hippiki w naszym  rejonie. Swoim doświadczeniem i hartem ducha wspiera rozwój stajni.

 

 

18198433_679908818868164_7718325897157073507_n

Michał Cwajda

Zawodnik drugiej klasy sportowej w dyscyplinie skoki przez przeszkody.  Instruktor szkolenia podstawowego, sędzia 3 kategorii skoków przez przeszkody oraz Gospodarz Toru. Od początku reprezentował barwy JKS Tornado Szczecin do dnia dzisiejszego. Będąc zawodowym jeźdźcem doświadczenie zdobywał w Niemczech u Heiko Schmidta, Stadninie  Koni Moszna oraz w holenderskiej stajni Ceesa Clavera.

 

 

Marta Cwajda

Zawodniczka trzeciej klasy sportowej w dyscyplinie skoki przez przeszkody. Z wykształcenia Technik Hodowli Koni i pedagog, instruktor szkolenia podstawowego oraz sędzia 3 kategorii w skokach przez przeszkody. Będąc młodą amazonką startowała w barwach KJ Picador Wrocław. Doświadczenie jeździeckie i hodowlane zdobywała w Stadninie Koni Kozienice, Stadninie Koni Moszna i Niemczech u  T. Rotzlaffa. 

Tornado - z miłości do koni.